Megoldatlan

Kidőlt tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tábla kidőlt.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa!

Pontos helyszín:
47.49264172754716, 19.139319069012103

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Albertirsai köz 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Merkapt Kft., Lambda Systeme Kft.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.09.07. Az Önkormányzat válasza, aKözút feladata a javítás. ======================================= Jelzett helyszínen lévő tábla kidőlt. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa! Pontos helyszín: 47.49264172754716, 19.139319069012103"-ról "Jelzett helyszínen lévő tábla kidőlt. Kérjük az Ill...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát a Merkapt és Lambda Systeme helyezte ki.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő tábla üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban a táblán szerepl
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő tábla kidőlt. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa! Pontos helyszín: 47.49264172754716, 19.139319069012103"-ról "Frissítés 2022.09.07. Az Önkormányzat válasza, aKözút feladata a javítás. ======================================= Jelzett helyszínen lévő tábla kidőlt. Kérjük az Illetékest, hog...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban jelzett számú bejelentést továbbítottuk az ügyben eljárni illetékes Budapest Közút Zrt.-nek, kérve intézkedésüket a tábla helyreállítása érdekében.

    Üdvözlette
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosabb kép:
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajolt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pongrácz út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Duna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére