Megoldásra vár

Szemét szóródás

Már napok óta árválkodik egy fekete zsák és tartalma a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 283

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kollégáink ellenőrizték az érintett helyszínt és a szükséges intézkedéseket megteszik az ügyben.
    Köszönjük a bejelentést!

    Közpark Kft.
    Köztisztaság
    11
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Márk Trepák bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemét lerakat az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oriold Máté
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vandalizált kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére