Megoldatlan

Autóbeálló funkcióját vesztette

FRISSÍTÉS 2023.07.24.

Hozzászóló visszajelzése:
“ A betont feltörték, azon kívül semmi változás.”

______

Kérem törjék fel az aszfaltot és betont és állítsák helyre a zöldtelületet. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 38

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított egy éven belül sajnos nem oldódott meg a probléma
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem állították helyre a zöldterületet, így megoldatlan.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Ha nem, akkor belső szabályunk értelmében a bejelentésedet "Megoldatlanként" zárjuk le, mert már több mint 1 év...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 31., hétfő 17:09
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem törjék fel az aszfaltot és betont és állítsák helyre a zöldtelületet. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2023.07.24. Hozzászóló visszajelzése: “ A betont feltörték, azon kívül semmi változás.” ______ Kérem törjék fel az aszfaltot és betont és állítsák helyre a zöldtelületet. Köszönöm."-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A betont feltörték, azon kívül semmi változás.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Mellékelem járókelő 108393. sz. válaszunkat.

    Tisztelettel
    Hunyadvári Katalin
    XI. PH. Közlekedési O.
    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azok az oszlopok nem sokat érnek egyébkét, mivel gond nélkül átfér közöttük egy autó.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére