Megoldatlan

Felújítás miatt lezárt járda

Anonim Járókelő

Egy homlokzat felújítása miatt nem használható egy 15 méteres járdaszakasz. A járókelők le kényszerülnek az autók közé, ami főleg a gyerekek, kiscsaládoknak veszélyt jelent.
Ezen kívül jelzést sem tettek ki arról, hogy a másik oldalon kellene használni a járdát.
Van egyáltalán engedélyük arra, hogy:
1) járdát teljes mértékben lefoglalni?
2) több parkolóhelyet lefoglalni?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 16

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A járda érvényes közterület használati hozzájárulással került lezárásra.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    _____________
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére