Megoldott

Rosszul lerakott térkő

Anonim Járókelő

A mai napon befelyezték a Radnóti Miklós utca és Kresz Géza utca kereszteződésének felújítását. A képeken is lehet látni, hogyan rakták újra a térköveket. Életveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u. 28

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A munkák során nem érintettük a jelzett közmű aknát és a körülötte lévő térköveket, ugyanakkor műszaki ellenőrünk a műszaki átadás-átvétel során kérte a
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére