Megoldásra vár

Nagyon ritkán ürített kutyagumi

Szinte sose üritik a kutya ürülék tartót a Máv telepen

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Mozdonyvezető u. 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Ferenc
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Apolló utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt, undorító, ‘szemetes’

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Gazdálkodó út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére