Megoldatlan

Hiányzó zsákutca tábla

Az Orsovai utcàbòl nyìlik egy kis nèvtelen zsàkutca. Na ennek az utcànak a sarkàra nincs kitève a zsàkutca tàbla vagy elloptàk, kèrem pòtolni! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Orsovai u. 6b

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Hiányzó zsàkutca tàbla"-ról "Hiányzó zsákutca tábla"-ra.

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm. Akkor nem lesz ott hagy lusàlkodjanak kedvükre helyes èn is bementem nem jutottam sehova ez az önkormànyzat miatt van mert nem kèpesek kitenni a zsàkutca tàblàt a cìm rossz helyre van jelölv...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a teljes Orsovai utca zsákutca, emiatt az Ady Endre úti csomópontban ki van helyezve „Zsákutca” jelzőtábla. Ilyen esetben az Orsovai utcáról nyíló további utcá
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Nem kitett zsàkutca tàbla"-ról "Hiányzó zsàkutca tàbla"-ra.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Csiszàr Vince bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágóhíd utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére