Megoldott

Térkő

A meki előtti járda darabjai vannak a járdán. Javítani kellene a burkolatot, vagy elvinni a felesleges térkő darabokat.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 16-18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönöm visszajelzésüket, az ügy megoldva!

    Üdvözlettel
    Béres Zoltán

    Az iOS Outlook letöltése
    ________________________________
    Feladó: info
    Elküldte: szerda, augusztus 31, 20
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: McDonald's

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kockaköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lemberg utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhanyagolt aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákoshegy vasútállomás (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére