Megoldott

Bakelitlemez az oszlopon

Bakelitlemez az oszlopon a Somorjai utca 19. előtt. Ezért kár felvásárolni a bakelitlemezeket, ha utána az egész várost teleszemeteli a veszélyes hulladékkal a "vállalkozó". Jó lenne az összeset egyben kezelni, feljelenteni és kifizettetni vele az összes lemez levágását.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Somorjai u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A lemezt leszedtük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért vásárolja fel a bakelit lemezeket, hogy aztán az oszlopokra rakja őket? :D
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését, továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    útra ránőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Roskovics utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaál József utcai játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomtalanítás után kitett matracok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Greguss utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére