Megoldatlan

több kátyú

Anonim Járókelő

XI. Rahó utca 2/D nél több kátyú van kérem javítsák mert veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 2-8d

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A terület magánterület
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. augusztus 31., szerda 11:39
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    uuuuhh ez kemény történet
    akkor megoldatlan zárható
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már többször bejelentettem, hiába:

    https://jarokelo.hu/102486
    https://jarokelo.hu/90558
    https://jarokelo.hu/45412

    Az önkormányzat szerint magántulajdonban van ez a szervizút. A társasház egyik közös
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére