Megoldásra vár

Egy halom valami, rothadt fatörzs

FRISSÍTÉS 2022.10.13.:

A Bejelentő visszajelzése:
"Tisztelt BKK!
Azzal én is tisztában vagyok, hogy a farönk az építészeti koncepció része. Viszont miután egy szerves anyagról beszélünk, bizonyos időközönként cserélni szükséges. A fotón látható fa erősen korhadt, díszítő értéke jelentősen csökkent. Erre irányult az észrevételem, és ezért kérném a cseréjét. "

------

Tisztelt BKK!
Szeretném jelezni, hogy a Szent Gellért téri liftes M4 kijárat mellett az installációként lehelyezett fatörzs igencsak rothadt, cseréje indokolt lenne, továbbá egy halom deszkaléc hever egy marék földdel egyetemben.
Kérem, legyenek szívesek a törzset cserélni, a hulladékot pedig eltávolítani!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér-Műegyetem

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0044672/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108191

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük az észrevételt. Tájékoztatjuk, hogy a BKV Zrt. a korábban adott állásfoglalását továbbra i
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BKK! Szeretném jelezni, hogy a Szent Gellért téri liftes M4 kijárat mellett az installációként lehelyezett fatörzs igencsak rothadt, cseréje indokolt lenne, továbbá egy halom deszkaléc hever egy marék földdel egyetemben. Kérem, legyenek szívesek a törzset cserélni, a hulladékot pedig eltávolítani! Előre is...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKK!
    Azzal én is tisztában vagyok, hogy a farönk az építészeti koncepció része. Viszont miután egy szerves anyagról beszélünk, bizonyos időközönként cserélni szükséges. A fotón látható fa erő...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Láttam, amikor a kirendelt bácsi söprögetett :-) De hát ugye a kérdés nem csak erről szólt.

    Faanyagvédelmi szempontból nem érdemes egy ilyen anyagot kezelni, úgy is kimosódna belőle a védőszer. Mag a...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0044672/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108191

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére. T
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Feltorlódott uszadékfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Judit
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Teli kuka és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére