Megoldott

Borzalmas állapotban a járda

FRISSÍTÉS 2023.04.20.
Budapest Közút válasza: 2022. január 1. napjától a Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzatának tulajdonában álló,
közösségi közlekedés által igénybe vett útszakaszok járdafelületeinek kezelése és üzemeltetése nem
tartozik Társaságunk feladatkörébe, így a bejelentett probléma megoldásában nem Társaságunk az
illetékes.
A fenti körülményről 2021. októberében már tájékoztattuk Budapest Főváros XIV. kerület
Önkormányzatának illetékeseit. A Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. az érintett üzemeltetési
feladatokkal kapcsolatos kötelezettségét vitatja, azonban ennek kérdéskörnek a tisztázása már nem
Társaságunk, hanem a két érintett fél feladata.
Javasoljuk a tárgyi ügyet, valamint a jövőben érkező, XIV. kerületi illetékességű bejelentéseket a
félreértések elkerülése érdekében a szükséges intézkedés megtétele céljából ne a Zuglói
Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. részére, hanem közvetlenül Budapest Főváros XIV. kerület Zugló
Önkormányzatának továbbítsák.

-------

FRISSÍTÉS 2022.09.23:

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

-----

Kérjük, hogy a fővárosi kezelésű útszakaszon, a Vezér u. 120-126. szám előtt
található rossz állapotú járdára vonatkozó 00108094. számú bejelentést -
illetékességből - a Budapest Közút Zrt. Útüzemelési Osztályához
szíveskedjenek továbbítani.

-----
Kedves Illetékes!

Zuglóban a Vezér utcában a Mogyoródi úti kereszteződés és a trolimegálló közötti szakaszon borzalmas állapotban van a járda. Évtizedek óta nem történt itt semmi. Kérem mielőbbi beavatkozásukat, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Minap már elég jól álltak.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon neki is álltak :)
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá! A napokban feljelölték a bontandó szakaszt, remélem előbb-utóbb akkor mégiscsak elkészül :)
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.09.23: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: ----- Kérjük, hogy a fővárosi kezelésű útszakaszon, a Vezér u. 120-126. szám előtt található rossz állapotú járdára vonatkozó 00108094. számú bejelentést - illetékességből - a Budapest Közút Zrt. Útüzemelési Osztályáho...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes! Zuglóban a Vezér utcában a Mogyoródi úti kereszteződés és a trolimegálló közötti szakaszon borzalmas állapotban van a járda. Évtizedek óta nem történt itt semmi. Kérem mielőbbi beavatkozásukat, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.23: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kérjük, hogy a fővárosi kezelésű útszakaszon, a Vezér u. 120-126. szám előtt
    található rossz állapotú járdára vonatkozó 00108094. számú bejelentést -
    illetékességből - a Bud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    20 éve ilyen. Ha nem több. Ideje lenne megcsinálni.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szécsi Katalin
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ferenczi Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Komócsy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére