Megoldott

Kereszteződés állapota borzalmas

Kedves Budapest Közút!

A zuglói Vezér utca felújítása tizenéve téma, folyamatos ígérgetés feljebbről. Sajnos nem látni mikor következik be. Az út állapota romlik, de legborzalmasabb jelenleg a Vezér utca és a Mogyoródi út kereszteződése.
Van, ahol már fogy el az út, ráférne egy nagyfelületű burkolatcsere legalább a kereszteződésre. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Soha nem lesz felújítva. Legalább 5 éve igérgetik.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús buszállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, hullámos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére