Válaszra vár

Kiálló fedlap

Anonim Járókelő

Fehérvári úton postához közeli járda szakaszon a fedlap kiáll könnyen megbotolhat a járókelő,sok idös ember jar arra.
Kérem javítsák ki.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 9-11

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00108054" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4133372] azonosítószám...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Albertfalva kitérő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Középen hiányos közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Mihálkovics utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt , hiányos aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Nádasdy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére