Megoldatlan

Lyukas csatornatető

Budapest, Csepel, Templom u. 32. előtt átlyukadt a csatotnatető.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT LE MARIETTA,
    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkhoz fordult!

    Megkeresését továbbítottuk területileg illetékes mérnökségünknek. További visszajelzésig vagy intézke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő fjudors bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Botlásveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Botlásveszélyes szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Medve utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére