Megoldatlan

Graffitis oszlop

FRISSÍTÉS 2022.08.30.
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

---

Az Ulászló utca és a Bukarest utca páros útpályájának sarkán graffitis egy oszlop. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 10

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ulászló utca és a Bukarest utca páros útpályájának sarkán graffitis egy oszlop. Kérem, tisztítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.30. BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemel...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor valószínűleg az E.ON-é.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összefirkált közművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis közműszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Ramocsa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére