Megoldott

Zöldhulladék

Varosligeti fasor teljes hosszában tele van zöldhulladékot tartalmazó zsákokkal.
Kérnék elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 22

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a zöldhulladékot elszállították.
    Munkatársaink munkáját nagyban megnehezíti, ha a zöldhulladékok nem megfelelően vannak ki
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére