Megoldott

Fák körüli védőkarók sérültek

A Thököly úton a Róna utca és a Kövér Lajos utca közötti szakaszon, mindkét oldalon (!) több fa körül tönkrement a védelem. A fák hála Istennek erősek, nagyok, nem igénylik már a kalodát. Kérjük az elszállításukat. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 160

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A támrendszereket elbontották. A bejelentés lezárható. Köszönjük szépen!
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a támrendszerek elbontását beütemezték munkatársaink, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészet...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Fák körüli védőkarók sérültek Thököly úton"-ról "Fák körüli védőkarók sérültek"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére