Válaszra vár

Az elektromos szekrény körül felbontott járdát nem javították meg

A Budapest, XIII. ker. Tomori köz 2. előtti elektromos szekrény körül felbontották a járdát, de hetek óta nem állították helyre a térkő burkolatot.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tomori köz 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Nyúl László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közmű fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére