Válaszra vár

Villanyvezeték

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.09.14.
E.ON válasza:
"Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak. A bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapítottuk, hogy az Önök által említett berendezés (vezeték) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk, hogy az illetékes Távközlési Szolgáltatót felkeresni szíveskedjenek, mivel a helyszínen egy optikai kábel található. "

-------------------------------

FRISSÍTÉS 2022.08.30.
Nem Budapest Közút, nem Magyar Telekom.

---
A földből szabálytalanul kiáll egy csô egy villanyvezetékkel.

Bejelentő kiegészítése: "Pontosabb helyszínmegjelölés: A Topánka u. 8-cal szemben az út túloldalán, a buszmegállónál."

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 8

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00107880" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4143687] azonosítószám...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "DIGI"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.30. Nem Budapest Közút, nem Magyar Telekom. --- A földből szabálytalanul kiáll egy csô egy villanyvezetékkel. Bejelentő kiegészítése: "Pontosabb helyszínmegjelölés: A Topánka u. 8-cal szemben az út túloldalán, a buszmegállónál.""-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.14. E.ON válasza: "Köszönjük, hogy ké...

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A földből szabálytalanul kiáll egy csô egy villanyvezetékkel. Bejelentő kiegészítése: "Pontosabb helyszínmegjelölés: A Topánka u. 8-cal szemben az út túloldalán, a buszmegállónál.""-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.30. Nem Budapest Közút, nem Magyar Telekom. --- A földből szabálytalanul kiáll egy csô egy villanyvezetékkel...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő elektromos szekrény és földből kiálló vezeték nem a Budapest Közút Zrt. üzemeltetésében található.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosabb helyszínmegjelölés: A Topánka u. 8-cal szemben az út túloldalán, a buszmegállónál.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfogyott fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Tinódi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lyukas, kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Középen hiányos közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Mihálkovics utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére