Megoldott

Üvegszilánkok, Balesetveszély

Frissítés 2022. 08. 26.

A bejelentő hozzászólása szerint az üvegszilánkok eltakarítása nem volt teljes ill. a szándékos rongálás felderítésével kapcsolatos kérdésére is választ szeretne.

----------

2022. aug. 20. szombat este kb. 21:45 körül észleltem, hogy a park területén több apró szilánkokra zúzott üveg borítja a járdát, két különböző bejárathoz vezető úton egyaránt, ezzel balesetveszélyt okozva, a szilánkok azóta sincsenek eltakarítva (hétvége lévén).
Az üvegek száma és a szilánkok mérete nagy valószínűséggel szándékos cselekményre utal, a park területén pedig elvileg kamerás térfigyelő is üzemel.

Kb. a pirossal jelölt pontokon találhatóak az általam észrevett üvegek. Mások jeleztek, hogy a Tűzoltó-Lenhossek sarki kapuhoz vezető úton is találtak, igy a 4-bol 3 kapuhoz vezető utat érint, szóval kis híján az egész parkot. (Ez egy körbekerített, éjszakára zárt park.)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kerekerdő park

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint több alkalommal elvégezték a Kerekerdő parkban az üvegszilánkok eltávolítását, de tapasztalatuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "2022. aug. 20. szombat este kb. 21:45 körül észleltem, hogy a park területén több apró szilánkokra zúzott üveg borítja a járdát, két különböző bejárathoz vezető úton egyaránt, ezzel balesetveszélyt okozva, a szilánkok azóta sincsenek eltakarítva (hétvége lévén). Az üvegek száma és a szilánkok m...

  • Keserű Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a válasz sajnos nem elfogadhato.
    Egyreszt: Az alabbi kepek az elmult feloraban keszultek, a het elejen meg rosszabb allapotban is voltak az utak, inkabb szethordva lett, mintsem eltakaritva. A hetf
    ...
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint még a 2022. augusztus 20-i hétvégén eltakarították az IX. ker. Kerekerdő parkban az üvegszilánkok...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "2022. aug. 20. szombat este kb. 21:45 körül észleltem, hogy a park területén több apró szilánkokra zúzott üveg borítja a járdát, két különböző bejárathoz vezető úton egyaránt, ezzel balesetveszélyt okozva, a szilánkok azóta sincsenek eltakarítva (hétvége lévén). Az üvegek száma és a szilánkok mérete nagy val...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Keserű Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. a pirossal jelolt pontokon talalhatoak az altalam eszrevett uvegek. Masok jeleztek, hogy a Tuzolto-Lenhossek sarki kapuhoz vezeto uton is talaltak, igy a 4-bol 3 kapuhoz vezeto utat erint, szoval...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zsolt!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Keserű Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több napja itt heverő matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Ágnes
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcasarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére