Megoldott

Poller mentesítés

Szép lassan kihúzkodták a pollereket, hogy autóval keresztül hajthassanak a járdán a parkolóból az útra. Vissza kellene tenni azokat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyre állítás megtörtént
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ágnes Szabó
    Illetékes: Budapest Közút
    Galambóc utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem egyértelmű,ferde is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére