Válaszra vár

graffiti

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.09.19.
Bejelentő jelzése:
"az óriás NAKED felirat ott maradt, a többi graffitit letakarították."
--------------
FRISSÍTÉS: 2022.09.19.
FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen a graffitiket eltávolítottuk.
Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért. Azonban ez önmagában nem oldja meg a problémát, illetve nem helyettesíti a felelős lakossági magatartást. Erőfeszítéseink kizárólag a lakosság együttműködése esetén vezetnek tartós megoldáshoz. Felelős szolgáltatóként feladatunknak érezzük ugyanakkor, hogy fentiek szellemében a lehetőségeinkhez mérten tájékoztassuk a lakosokat, és szemléletformáló tevékenységünkkel igyekszünk hozzájárulni a környezettudatos közterület-használathoz."
--------------------
A Váci út mentén a 13. és a 4. kerület határán a Nexon irodaházzal és az MKB Bankkal szemben sorakoznak a graffitik a falakon. A szürke falakra és a vörös falra is festettek graffitiket.
Kérjük eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 189

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Váci út mentén a 13. és a 4. kerület határán a Nexon irodaházzal és az MKB Bankkal szemben sorakoznak a graffitik a falakon. A szürke falakra és a vörös falra is festettek graffitiket. Kérjük eltávolításukat."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.19. Bejelentő jelzése: "az óriás NAKED felirat ott maradt, a többi graffitit leta...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az óriás NAKED felirat ott maradt, a többi graffitit letakarították
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen a graffitiket eltávolítottuk.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére