Megoldott

Jelzőlámpa probléma

Anonim Járókelő

A Táncsics u. és a Károli u. kereszteződésében a Károli utcán várakozó autósoknak 5-10 percig is pirosat mutat a jelzőlámpa (nem érzékeli a várakozó autóst?), legalábbis hétköznap reggel. Amint jön gyalogos, és megnyomja a gombot a zebránál, fél percen belül vált a lámpa, addig nem. Egyes autósok átslisszolnak a piroson egy idő után...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Károli Gáspár u. 16

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ön által megjelölt helyszínen lévő forgalomirányító berendezést ellenőriztük. Megállapítottuk, hogy üzemszerűen működik. A bejelentkező eszközök állapotát is megfelelőnek talál
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Jelzőlápma probléma"-ról "Jelzőlámpa probléma"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére