Válaszra vár

Villogó vészkijárat jelzés

A Blaha Lujza tér metrómegálló Déli pályaudvar felé menő peronján villog a vészkijáratot jelző tábla, kérem, javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Segélykérés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére