Megoldásra vár

Törött utcabútor

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.26.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A fennálló helyzet megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek."

---

A Széll Kálmán téren a 17-es villamosmegállónál eltört egy szék.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széll Kálmán téren a 17-es villamosmegállónál eltört egy szék."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.26. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A fennálló helyzet megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illet...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett padok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A fennálló helyzet mego...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a közeljövőben nem terveznek javításokat, akkor a padokat el kell távolítani a térről. Kevesebb alkoholista fog ott gyülekezni és szemetelni. Normális emberek nem ülnek ott koszos padokon.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    korlát hiánya a külső sétányon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szent Gellért rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    üres láda - másik láda tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált centenáriumi emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget, Centenáriumi emlékmű (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére