Megoldásra vár

Forgalomirányító lámpaoszlop fedlap hiányzik

Anonim Járókelő

A Villamosforgalom irányító lámpaoszlop fedele hiányzik a Frankel Leó Vidra u. Sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 24

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Margit krt. - Árpád fejedelem útja - Vidra utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelette...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére