Megoldott

Kidőlt korlát

Zuglóban, a Zsivora park troli megállójánál a (élelmiszer üzlet oldalában) kidőlt korlát, térelválasztó. Ugyanitt két bokorral odébbb a zöldségessel szemben másik két oszlop elfektetve. .

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zsivora park

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mosolygó M. Renáta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok és a korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAP
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mosolygó M. Renáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére