Megoldott

Hol a fészekhinta?

Hol a fészekhinta? Helyszín: Rákóczi tér Rákóczi kert

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 32

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára visszakerült a fészekhinta. Köszi
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4051/12022/H8
    Tárgy: Fészekhint
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére