Megoldásra vár

Fürj u. 1-3. lekopott zebra

A Fürj u. 1-3. és a 110/112-es buszmegálló közötti gyalogos átkelőhelynél lekopott a felfestés.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, BAH-csomópont

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzett gyalogátkelőhely burkolati jelének felújítását a jövő évi programunkban fogjuk szerepeltetni. A kivitelezésig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlette
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellentmondás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos lampában kiégett a zöld jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére