Megoldott

Tetem

Újpest, Rózsa utca 11 előtt. (állatorvos és kozmetika előtt sövény tövében) egy fekete halott macska teteme fekszik.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Újpesti Önkormányzati Rendészet munkatársainak közbenjárása alapján, a közreműködőnk elszállította a jelzett tetemet.

    Köszönjük a bejelentését!

    Tisztelettel;
    Újpesti Önkormán...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Mikka Makka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Haldokló galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elszíneződött szinte fekete falak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére