Megoldásra vár

Lekövezett fahelyek

Anonim Járókelő

Újpesten van az István úton 2 fahely, amit leköveztek bazalt térkővel.
Az egyik fa már kezd kiszáradni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, István út 8a

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa körüli burkolat vízáteresztő, így az a fa vízellátását nem akadályozza. Munkatársaink figyelemmel kísérik a fák fejlődését, és amen...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne a kockakövet felszedni a fa körül, mert már benőtte a fa.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    És az a fához láncolt tábla se semmi...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére