Megoldásra vár

II. Rákóczi Ferenc út kátyúk

Anonim Járókelő

XXI kerület II. Rákóczi Ferenc út, Vas Gereben utcai és Tejút utcai buszmegállók közötti kátyúk.
Elviselhetetlen zaj és baleset veszély a rengeteg kamion miatt amik a kátyúkba mennek.Egy utcával odébb is irdatlan zajjal és a ház remegèsèvel jár a kamionok elhaladása ezen az út Kérem a problémát mihamarabb szemrevètelezni és megoldani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 260

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét szakad be az út.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére