Megoldott

Megdőlt jelzőtáblaoszlop

FRISSÍTÉS: 2022.08.22.
Bejelentő kiegészítése+ csatolt képek
"Már nem is csak megdőlve van, hanem kidőlve. Úgy értve, hogy gondolom a járdán át lehet rajta esni . Készítettem róla valós fotót is, azt is csatolom, meg az eredeti bejelentésben látható térképi helyet (hiszen az alapján azért oda lehetne találni, ha akarna valaki... mondjuk fél méteres pontossággal) ... és egy légifényképet is, meg mindegyiken be is karikáztam.
(Mindazonáltal az eredeti bejelentés térképi helymeghatározása még mindig a legjobb szerintem...)"

-----------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.08.22.
Budapest Közút kérése:
"A bejelentésben a Google Maps Streetview-ról kivágott kép alapján a bekarikázás ellenére nem lehet megállapítani, hogy pontosan melyik táblákról van szó. Kérjük az ügy könnyebb és gyorsabb megoldása érdekében helyszínen készült fotót csatoljon a bejelentéshez, mely alapján a szükséges intézkedést meg tudjuk tenni."

----------------------------------------------
Az oszlop észesen meg van döntve. Kérem szíves visszaállítását.
Reményi Ede - Szentendrei északi sarka.
(képet nem készítettem az elferdült állapotban mert túl gyorsan elsuhantunk mellette busazal.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Reményi Ede u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ma este már a tábla újra vidáman áll a helyén.
    Mondjuk érdekes, hogy az őrjárat ugyan megtalálja, de ha bejelentem és megadom a helyszínt, azt nem találja :- )) Na mindegy a lényeg a lényeg.....
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a pontosítást, de mivel útellenőri szolgálatunk is észlelte a hibát, annak elhárítása nyilvántartásunk szerint már megtörtént.

    Üdvözlettel
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Közút…
    „Társaságunk Útellenőri Szolgálatot működtet.“ :D
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Az oszlop észesen meg van döntve. Kérem szíves visszaállítását. Reményi Ede - Szentendrei északi sarka. (képet nem készítettem az elferdült állapotban mert túl gyorsan elsuhantunk mellette busazal.)"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.22. Bejelentő kiegészítése+ csatolt képek "Már nem is csak megdőlve van, hanem kidőlve. Ú...

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem is csak megdőlve van, hanem kidőlve. Úgy értve, hogy gondolom a járdán át lehet rajta esni . Készítettem róla valós fotót is, azt is csatolom, meg az eredeti bejelentésben látható térképi hely...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Géza!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben a Google Maps Streetview-ról kivágott kép alapján a bekarikázás ellenére nem lehet megállapítani, hogy pontosan melyik táblákról van s
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Valaki tolatott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére