Megoldatlan

Haller delta, Soroksári úton obszcén graffiti

FRISSÍTÉS 2023.01.31

Bejelentő válasza:

"Nincs megoldva, még mindig látszik."

-----

Lásd a képeket, a Boráros felé menő villamosmegállóban lévő automatán. Mintha megpróbálta volna takarítani, de így csak jobban látszik

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor 1329

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Nagy Vilmos visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    0038/0041814-005/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107421

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, már folyamatban van egy olyan megoldás, mely esetében az automata eleje teljese...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Lásd a képeket, a Boráros felé menő villamosmegállóban lévő automatán. Mintha megpróbálta volna takarítani, de így csak jobban látszik"-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.31 Bejelentő válasza: "Nincs megoldva, még mindig látszik." ----- Lásd a képeket, a Boráros felé menő villamosmegállóban lévő automatán. Mintha megp...

  • Nagy Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva, még mindig látszik.
  • Nagy Vilmos visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Ügyszám: 0038/0041814-001/2022/0038*

    *Tárgy**:* tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107421

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a
    takarítást me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére