Megoldásra vár

Szemét zöldterületen

Anonim Járókelő

Végig a Sárfű utca melletti zöld területen áll a szemét!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, 1156

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illegális hulladék elszállítására felkértük a köztisztaságért felelős céget. Sajnálatos módon rendszeres probléma, hogy a Budapest XV. kerület Sárfű utca 10. számú ingatlan környékére hulladékot sz...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó, hogy beküldted! Én is láttam, de nem tudtam lefotózni.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a szemetes az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Gazdálkodó út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pintér Dávid
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére