Megoldott

Eldugult víznyelő

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák ki a viznyelőt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 48b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőaknát.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított ü
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú fedlapnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Víznyelő tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére