Megoldásra vár

Graffitikkel elrondított elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Terebesi utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0041764/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107414

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgálató, a BKV Zrt. részére.
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére