Megoldott

Felbontott járda

FRISSÍTÉS 2022. 08. 22.

X. kerület Kőbányai Önkormányzat válasza:

A X. ker. Óhegy u. 10. sz. előtti helyszínen az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. végzett üzemzavar elhárítási munkálatokat, ezért volt szükség a járda felbontására. A bejelentés nyomán jeleztük feléjük, hogy a burkolat helyreállítása nem történt meg. Visszaigazolásukat megkaptuk, mely szerint intézkednek a helyreállítás érdekében. Ennek folyamatát figyelemmel kísérjük és ellenőrizzük.

----------------------

A járdát egy 10 méteres szakaszon közel 2 hónapja felbontottak, azóta járnak a gyalogosok a porban és sóderban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Óhegy u. 10

Hozzászólások

  • Kovács István hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést a helyreállítás ügyében!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy a hiányzó járdaburkolat pótlása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályvezető me
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A járdát egy 10 méteres szakaszon közel 2 hónapja felbontottak, azóta járnak a gyalogosok a porban és sóderban."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 08. 22. X. kerület Kőbányai Önkormányzat válasza: A X. ker. Óhegy u. 10. sz. előtti helyszínen az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. végzett üzemzavar elhárítási munkálatokat, ezért vol...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban jelzett számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást tudom adni.

    A X. ker. Óhegy u. 10. sz. előtti helyszínen az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. végzett
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hepe-hupás járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára dőlt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére