Válaszra vár

Hulladék a Szent János utcában

Sziasztok

A 3. Kerületben a Szent János utcát sajnos hulladék lerakónak kezdték használni. Több zsák szemét és hulladék borítja az utcát. Fotóztam.

Köszi, ha segitetek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent János u. 2

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés nevét "Hulladék a 3. Kerület Szent János utcában"-ról "Hulladék a Szent János utcában"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • PAd Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hulladék a bokrokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére