Válaszra vár

Graffitikkel elrondított elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Graffitiktől elronditott elektromos szekrény!Kèrnèm a tulajdonost hogy gondoskodjon a megtisztításáról!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Terebesi utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben köszönöm! További szép estét!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! A válaszban az áll, hogy csak az Elmű kezelésében álló szekrények tisztítását fogják elvégezni. Ezért kellett további Illetékesnek elküldeni az ügyet.
    Üdv:
    Zsófi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a levélben azt írta az Elmű hogy a problèmát ők megoldják!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére