Megoldásra vár

Szeméttel teli, graffitiktől hemzsegő villamosmegálló

Anonim Járókelő

Szeméttel teli graffitiktől hemzsegő villamos megálló!Kèrnèm a kitakarítását,ès az újra festèsèt a megállonak! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Élessarok

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Graffiti"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0041919/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107405

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a 37-
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér (1. ponton) (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére