Megoldásra vár

Hónapok óta parkol

Hónapok óta itt parkol, több felszólítás is van rajta. Kérem elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 51

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Fax: +36 1 305-3362,...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Nyírpalota út 71, 1157 Magyarország (47.54350901, 19.14032050, 16)"-ról "Budapest, Nyírpalota út 51, 1157 Magyarország (47.54315, 19.14143, 16)"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés nevét "Hónapok óta parkol."-ról "Hónapok óta parkol"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Jánoshida utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Ehagyott jarmű, a fa is benőtte

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elhagyott jármű a zsúfolt parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére