Válaszra vár

Parlagfű

FRISSÍTÉS 2022.08.18.
FŐKERT válasza: probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

Kaszálatlan parlagfű a városban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 115

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kaszálatlan parlagfű a városban."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.18. FŐKERT válasza: probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---- Kaszálatlan parlagfű a városban."-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem parlagfűnek tűnik.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok, magas parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Vizafogó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pulszky utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére