Megoldott

Zebrák újrafestése

Kérem a Közút értesítését az útburkolati jelek felfestése miatt.
Széchenyi-Táncsics kereszteződés. 4 db mind nagyon halványka.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 108

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szèp munka Közút, köszi. Mind a 4 zebra újrafestve. Megoldva.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által megjelölt helyszínen lévő burkolati jelek az ezévi fenntartási programunkban szerepelnek. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére