Válaszra vár

Üres fahely

FRISSÍTÉS 2022.08.18.
FŐKERT válasza:
a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

Kérem az ill. értesítését facsemete telepítése miatt. (Ősz,tavasz folyamán)
Dagály u. 11.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 11c

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az ill. értesítését facsemete telepítése miatt. (Ősz,tavasz folyamán) Dagály u. 11. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.18. FŐKERT válasza: a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---- Kérem az ill. értesítését facsemete telepítése miatt. (Ősz,tavasz fo...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok, magas parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Vizafogó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pulszky utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére