Megoldásra vár

Tábla rögzítése hibás

Kérem a Közút értesítését a tábla megfelelő rögzítése miatt.
Karikás Frigyes u. 6 magasságában. A környéken ált. suli.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Karikás Frigyes u. 6a

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtábla helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhajlitott tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haris Gergely
    Illetékes: Budapest Közút
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére