Megerősítésre vár

Haldokló galamb

Anonim Járókelő

Egy haldokló galamb fekszik a parkban a sétány szélén, ellepik a legyek, valószínűleg beteg, csak néha ráng egyet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 4e

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Önkormányzati Rendészetünk ellenőrzésének időpontjára, sajnos a galamb elpusztult, így a tetem elszállítását megrendeltük közreműködőnktől.

    Megköszönve jelzésé...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott korlátelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lőwy Izsák utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Utcanévtábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére