Megoldásra vár

Kidöntött parkolásgátló

FRISSÍTÉS 2022.12.30.

Bejelentő hozzászólása:
"Továbbra is kidőlt állapotban van."

---

Kidöntött parkolásgátló a Zeneakadémia melletti kis utcában. Az egyik jobban, a másik kevésbé ki van döntve.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dohnányi Ernő u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hivatal@terezvaros.hu címre érkezett bejelentését köszönettel
    visszaigazolom és tájékoztatom, hogy a sülledő pollerek hibáját korábban
    egyeztettük a Zeneakadémiával

    aki azt m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidöntött parkolásgátló a Zeneakadémia melletti kis utcában. Az egyik jobban, a másik kevésbé ki van döntve."-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.30. Bejelentő hozzászólása: "Továbbra is kidőlt állapotban van." --- Kidöntött parkolásgátló a Zeneakadémia melletti kis utcában. Az egyik jobban, a másik kevésbé ki van döntve."-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is kidőlt állapotban van.
  • Bárány Attila visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentését köszönettel visszaigazolom és tájékoztatom, hogy
    elektronikus levelét továbbítottam a mozgó poller üzemeltetőjéhez  a
    Zeneakadamémiához,

    aki a feltárt hibát műsza...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére