Megoldásra vár

Gyalogátkelőhelyen nem működik a lámpa

Anonim Járókelő

Lurdy háznál a 9. kerületben az 51-es villamostól a Lurdy ház felé áthaladva a gyalogosátkelőhelyen a zöld lámpa nem működik

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 12 14

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Könyves Kálmán krt. - Mester utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére